DEN

Dzień Edukacji Narodowej

60 - lecie

Wspominamy

"I Ty zostaniesz Pitagorasem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez M.P.   

27 kwietnia odbyła się już XVIII edycja matematycznego konkursu „I Ty zostaniesz Pitagorasem”. Uczestników było wielu, bo aż 24 z 14 opolskich szkół. Zadania nie były łatwe, ale nasi zdolni uczniowie bez problemów się z nimi zmierzyli. Pani Jolanta Pytlik zadbała o to, aby rozwijać w naszych uczniach zainteresowania nie tylko matematyką, ale również naszym regionem. Atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników oraz laureatów ufundowało Miasto Opole oraz dzielnica Zakrzów. Na zakończenie dnia, oczekując na wyniki, uczniowie klasy III zaprezentowali wszystkim obecnym pokaz umiejętności tanecznych. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

1 miejsce – Szymon Cieślak PSP 2

2 miejsce – Franciszek Koczwański PSP 7

3 miejsce – Tobiasz Dzwonkowski PSP 24

 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

Kontakt

PSP nr 7 im. Jakuba Kani w Opolu

ul. Budowlanych 40

45-122 Opole

tel/fax +48 077-423-23-25

e-mail: sp7opole@wodip.opole.pl