Zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator

Drodzy Uczniowie!

Rok szkolny 2019/2020 w dniu dzisiejszym dobiegł końca. Nie tak, jak wyobrażaliśmy sobie we wrześniu 2019 r.  Nieoczekiwanie, od połowy marca rozpoczęliśmy naukę zdalną. Zadanie to zaskoczyło nas wszystkich. Wszyscy  poradziliśmy sobie z nim dobrze, ucząc się nowych kompetencji i umiejętności. Przez cały ten niełatwy czas mogliście liczyć na pomoc i wsparcie Waszych Nauczycieli i Rodziców. Wszystkim pięknie dziękuję.

Drodzy Uczniowie, gratuluję promocji do kolejnej klasy, gratuluję satysfakcjonujących Was wyników. Wyrazy uznania składam uczniom którzy wyróżnili się uzyskując najwyższe  oceny w nauce i zachowaniu.

W sposób szczególny żegnam się z uczniami klasy ósmej, niebawem Absolwentami „Siódemki”.  Startujcie w kolejny etap życia z odwagą, mądrością i wiarą w realizację swoich planów i marzeń. Dbajcie o siebie mądrze  – swój wszechstronny rozwój i pozytywne nastawienie do życia.  W sercach noście wdzięczność dla Rodziców, Nauczycieli i ludzi na których zawsze mogliście liczyć.  Powodzenia!

Wszystkim Uczniom życzę odpoczynku podczas wakacji, pięknie i bezpiecznie spędzonego czasu.

Barbara Lewandowicz – Witkowska

Dyrektor PSP 7 w Opolu