Wyjście do teatru PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joasia Janeczek

24.05.2018 uczniowie klas czwartych naszej szkoły oraz członkowie Szkolnego Koła Teatralnego udali się do Teatru Lalki i Aktora  w Opolu na spektakl pt"Zagubiony chłopiec". Przedstawienie urzekło nas przepiękna scenografią i rozmiarem efektów wizualnych. Wszyscy z zapartym tchem śledziliśmy losy bohaterów, którzy poruszali się w świecie gier komputerowych. Gra aktorska stała na bardzo wysokim poziomie.Najciekawsze okazało się współuczestniczenie publiczności w rozgrywającym się spektaklu.Całość uzupełniała wspaniała muzyka. Niezwykle mądra metaforyczna podróż do cyfrowego świata  uświadomiła wielu uczniom, jakie zagrożenia czekają na młodych użytkowników internetu.
Po przedstawieniu młodzież uczestniczyła w warsztatach teatralnych związanych z obejrzanym spektaklem.
Wyjście na lody dopełniło wrażeń tego dnia, który był wyjątkowo udany:)