DEN

Dzień Edukacji Narodowej

60 - lecie

Wspominamy

Wyjście do teatru PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joasia Janeczek   

24.05.2018 uczniowie klas czwartych naszej szkoły oraz członkowie Szkolnego Koła Teatralnego udali się do Teatru Lalki i Aktora  w Opolu na spektakl pt"Zagubiony chłopiec". Przedstawienie urzekło nas przepiękna scenografią i rozmiarem efektów wizualnych. Wszyscy z zapartym tchem śledziliśmy losy bohaterów, którzy poruszali się w świecie gier komputerowych. Gra aktorska stała na bardzo wysokim poziomie.Najciekawsze okazało się współuczestniczenie publiczności w rozgrywającym się spektaklu.Całość uzupełniała wspaniała muzyka. Niezwykle mądra metaforyczna podróż do cyfrowego świata  uświadomiła wielu uczniom, jakie zagrożenia czekają na młodych użytkowników internetu.
Po przedstawieniu młodzież uczestniczyła w warsztatach teatralnych związanych z obejrzanym spektaklem.
Wyjście na lody dopełniło wrażeń tego dnia, który był wyjątkowo udany:)

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

Kontakt

PSP nr 7 im. Jakuba Kani w Opolu

ul. Budowlanych 40

45-122 Opole

tel/fax +48 077-423-23-25

e-mail: sp7opole@wodip.opole.pl