DEN

Dzień Edukacji Narodowej

60 - lecie

Wspominamy

Historia szkoły i absolwenci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

1. Wrzesień 1945 otwarcie, staraniem pani Elżbiety BŁACHOWSKIEJ w budynku mieszkalnym przy ulicy Portowej szkoły, w której naukę podjęło 150 uczniów.
2. Październik 1945 przybycie pierwszego kierownika pana Wojciecha PODGÓRSKIEGO.
3. Kwiecień 1947 powołanie Komitetu Budowy Szkoły.
4. Czerwiec 1947 pierwsi absolwenci klasy siódmej otrzymują świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, a byli to: E.Baron, M.Bienias, I.Bystrych, R.Gross, I.Garbarczuk, J.Kalia, K.Krupa, H.Lerwus, K.Michakczyk, B.Moczko, G.Pogrzeba, R.Ratuszna, H.Siedlecka, K.Siedlecka, F.Śliwa.
5. Marzec 1948 podjęcie wstępnych prac na placu budowy, prace ziemne wykonywali mieszkańcy Zakrzowa wraz z uczniami.
6. Maj 1955 następuje uroczyste oddanie nowej szkoły, w której w ośmiu oddziałach uczyło się 270 uczniów.
7. Wrzesień 1956 założenie szkolnego sadu (zasadzono 28 drzewek).
8. Wrzesień 1966 po raz pierwszy uczniowie klasy ósmej z Wróblina podejmują naukę w SP nr 7.
9. Maj 1967 urządzenie boiska szkolnego przy pomocy uczniów i pracowników PGR-Zakrzów.
10. Czerwiec 1967 mury szkoły opuszczają pierwsi absolwenci klasy ósmej.
11. Lata 1969/70 założenie instalacji CO w sali gimnastycznej, wymiana starej podłogi na parkiet.
12. Lata 1972/73 remont kapitalny, montaż instalacji CO, zakup nowych mebli.
13. Maj 1976 uroczyste nadanie szkole imienia i sztandaru.
14. Marzec 1977 pierwsze obchody "DNIA PATRONA" ( 27 marca ).
15. Lata 1985-92 kolejne modernizacje szkoły, ale też i osiągnięcia uczniów finaliści olimpiad wojewódzkich i przeglądów.
16. Lata 1992-99 kolejny dyrektor pozyskuje ludzi i instytucje, które wspomagają szkolę rzeczowo i finansowo. Remontowane są szatnie, boiska, łazienki.
17. Grudzień 2000 szkoła otrzymuje pracownię komputerową, internet.

Na przestrzeni lat szkołą kierowali :
1945 - 1950 pan Wojciech Podgórski
1950 - 1951 pani Aleksandra Janeczek
1951 - 1960 pan Michał Kornecki
1960 - 1967 pan Szymon Pusz
1967 - 1985 pani Helena Bielawska
1985 - 1992 pani Jadwiga Lis
1992 - 1999 pani Wanda Wałek
1999  - 2012 pan Krzysztof Pytlik

2012 - pani Barbara Lewandowicz - Witkowska


O naszym patronie

JAKUB KANIA Urodził się 11 lipca 1872 roku w Siołkowicach, w powiecie opolskim. Śląsk Opolski należał wówczas, zrządzeniem losu, do Niemiec i wszelkie objawy polskości tępiono z całą surowością. Po ukończeniu nauki szkolnej podjął pracę w "GAZECIE OPOLSKIEJ". Z czasem prócz funkcji korespondenta pełnił także rolę działacza Towarzystwa Polsko - Katolickiego oraz Związku Polaków w Niemczech. Rozwijał również swój talent stając się autorem nie tylko dramatów, ale i wierszy okolicznościowych. W 1930 roku ukazało się pierwsze wydanie tomiku "WIERSZY ŚLĄSKICH" . Jakub Kania pielęgnował w swej twórczości polskość. Był gorącym patriotą organizatorem ruchu narodowego. Opiewając życie swoich ziomków jawi się Jakub Kania jako miłośnik polskiej mowy, przeszłości narodowej, ziemi ojczystej. Zmarł 3 lipca 1957 roku w Siołkowicach, gdzie go pochowano. Tam też odsłonięto jego pomnik.

Absolwenci z roku szkolnego 1946/1947
Szymainda Lidia
Krupa Katarzyna
Czyż Edward
Bienias Maria
Bystrych Irena
Ratuszna Ruth
Śliwa Felicja
Kalla Joachim
Lwrwus Helmut
Siedlecka Helena
Krupa Katarzyna
Siedlecka Krystyna
Pogrzeba Gerard
Gross Ryszard
Garbarczuk Irena
Michalczyk Krystyna
Moczko Brygida
Baron Edmund

Absolwenci z roku szkolnego 1948/1949
Garbarczyk Irena
Ratuszna Ruth
Śliwa Felicja
Kala Joachim
Kantner Franciszek
Siedleska Helena

Absolwenci z lat 1949/1950
Baron Edmund
Błachowska Ewa
Francuz Antoni
Gros Ryszard Józef
Knopp Rudolf
Pogrzeba Gerhard
Siedlecka Krystyna
Warwas Jan
Maron Willi


Absolwenci z roku szkolnego 1950/1951
Baron Agnieszka
Theiner Gerhard
Błażek Edward
Kalla Jan
Kosarzecki Ryszard
Michalczyk Krystyna
Moczko Brygida
Krzyrzowska Rita

Absolwenci z roku szkolnego 1951/1952
Gola Margot
Piątkowski Piotr
Ratuszna Margot
Sosińska Krystyna
Witek Herbert
Korsan Kazimierz
Wieczorek Zofia
Brokman Werner
Grutz Krystyna
Joniec Erwin
Przybyła Felicja
Wieczorek Lotar
Dziewiński Czesław
Firek Stanisława
Łoborska Waleria


Absolwenci z roku szkolnego 1952/1953
Kowalska Danuta
Niemczyk Ginter
Nocoń Mieczysław
Okoń Winfryd
Strażnikiewicz Edmund
Skrzyszowska Dorota
Kogut Zdzisław
Strażnikiewicz Danuta
Bezdziel Witold
Gorich Elżbieta
Kołodziej Barbara
Michalczyk Marian
Przybyła Łucja
Lorenz Maria
Sawicz Teresa
Słowik Herta
Strażnikiewicz Czesław
Wieczorek Juta
Zappa Norbert
Witek Marianna
Joniec Adolf
Kessler Werner
Kotula Hildegarda
Kolert Norbert
Żygadło Ryszard Tadeusz

Absolwenci z roku szkolnego 1953/1954

Jeddel Zigbert
Lakwa Krystyna
Kosarzecka Regina
Tarka Antoni
Baron Teresa
Żygadło Henryk
Reguła Klaus
Breitscheidel Jan
Czech Tomasz
Czyż Gerhard
Drzewiński Wacław
Francuz jerzy
Futkowska Anna
Łaburska Ludmiła
Szafarczyk Renata
Śliwa Renata
Słowik Irmgarda

Sztefic Anton

Tochample Ditmari
Weiner Horst
Polak Helmut
Kogut Jadwiga
Leśków Eugeniusz


Absolwenci z roku szkolnego 1954/1955
Michalik Zbigniew
Kalla Helmut
Baron Adela
Wawro Ernest
Sopa Jan
Głogowska Eleonora
Skoczylas Dragomir
Wiechula Krystyna
Sobota Irena
Baker Dorota
Czech Wanda
Drum Hildegarda
Galla Gerda
Grul Werner
Kowalski Zbigniew
Kurz Rita
Leschik Barbara
Michalczyk Jan
Sosiński Ryszard
Knefl Magdalena

Absolwenci z roku szkolnego 1955/1956
Sobota Joachim
Kot Adela
Maniera Ermgarda
Wilczyński Wiesław
Czech Urszula
Theiner Ingeborg
Lewicki Mikołaj
Baker Ginter
Pytel Joachim

Absolwenci z lat 1956/1957
Mazurkiewicz Zofia
Kowalska Halina
Ratuszny Wolfgang

Absolwenci z roku szkolnego 1957/1958

Bartos Ingeborga
Beździel Irena
Dąbek Adam
Francuz Piotr
Francuz Herbert
Giza Piotr
Knefel Ewa
Maniera Elżbieta
Radoń Kazimiera
Rytel Andrzej

Absolwenci z roku szkolnego 1958/1959
Kaczuba Renata
Oszurek Teresa
Siergiej Tadeusz
Baron Marta
Gida Maria
Kott Antoni
Michalik Irena
Stefic Władysław
Stępień Kazimiera
Toll Wiesława
Wac Stanisław
Palt Jerzy

Absolwenci z lat 1959/1960
Balicki Eryk
Dochniak Janina
Kalinowski Mieczysław
Krawiec Maria
Michalik Jerzy
Switalski Andrzej
Eeńsette Jan
Garbarczuk Andrzej
Krawiec Anna
Roszak Bolesław
Radoń Ryszard
Skrzypczyk Jerzy
Włodarkiewicz Alicja

Absolwenci z roku szkolnego 1960/1961
Malcherek Gertruda
Mileszko Barbara
Wojtaszek Wolfgang
Zacharoczkin walentyna
Żegnałek Tadeusz
Buczkowska Halina
Chodorowski Zdzisław
Fukiet Danuta
Gręzel Feliks
Kaczuba Alfred
Karnaś Maria
Kosiak Danuta
Laksy Józef
Plochowicz Józef
Radoń Magdalena
Domaradzki Jerzy
Garbarczuk Maria
Golla Gabriela
Karaś Tadeusz
Rytel Zofia
Sosiński Andrzej
Samulski Czesław
Stępień Krystyna
Ulicz Jadwiga
Wojtaszek Karol
Wolak Zdzisław
Włodarkiewicz Krystyna
Rurynkiewicz Zofia
Trubicka Halina
Żygadło Stanisław

Absolwenci z roku szkolnego 1961/1962
Notka Joachim
Siergiej Franciszek
Andruszkiewicz Marian
Chodorowski Lesław
Drzewiński Konstanty
Esterowicz Jan
Dworakowska Lucyna
Gromala Zofia
Gontarek Jadwiga
Kowalewski Antoni
Leśków Tadeusz
Surowiec Ryszard
Biernacka Krystyna
Breitscheidel Hubert
Borysławski Andrzej
Drzewińska Wiktoria
Dmytryczyn Jan
Danieluk Stanisław
Firlus Piotr
Joniec Piotr
Mileszko Helena
Miśkiewicz Marta
Posierbski Zbigniew
Raudis Józef
Stasiewicz Michał
Karczewski Bronisław
Wolak Urszuka

Absolwenci z roku szkolnego 1962/1963
Chwałczyński Piotr
Czmiel Krystyna
Czmiel Maria
Dąbrowska Bronisława
Majnusz Henryk
Michalik Stefan
Pietrek Zofia
Raudis Krystyna
Spaleniak Bernard
Siergiej Ludwik
Widawska Janina
Bańkowska Teresa
Czmiel Dorota
Czekałowska Stanisława
Danielewska monika
Draguć Henryk
Figiel Mieczysław
Kozioł Maria
Kurpierz Gabriela
Kott Karol
Kott Edward
Paszkiewicz Jerzy
Witek Krystyna
Mileszko Kazimiera
Mruszczak Barbara

Absolwenci z roku szkolnego 1963/1964
Bezdziel Stanisław
Karwas Teofil
Lewicka Urszula
Szydło Monika
Bigos Czesław
Maćkowiak Piotr
Palt Maria
Raudis Henryk
Sokołowski Ryszard
Kukula Ewa
Dobrogowska Ewa
Dąbek Teresa
Firlus Wojciech
Golla Józef
Jezierska Danuta
Kołkowski Anatol
Koterbicki Stefan
Kaczuba Józef
Kurpierz Stefan
Leśków Irena
Ressel Piotr
Szcześniak Stanisław
Schenk Gerhard
Stępień Danuta
Starosta Dorota Elżbieta
Sroczek Jadwiga
Tyszkiewicz Stanisław
Żydek Krystyna

Absolwenci z roku szkolnego 1964/1965
Buhl Piotr
Golenia Janina
Łukaszyńska Stanisława
Oszurek Stanisław
Brach Kazimierz
Biś Andrzej
Herman Irena
Karwas Czesław
Klimek Czesław
Muller Joachim
Pudełko Barbara
Sopa Krystyna
Widawski Jerzy
Wocka Teresa
Chodorowska Grażyna
Czmiel Antoni
Byczko Helena
Czmiel Anna
Czech Marianna
Bogiel Krystyna
Dross Joachim
Draguć Marian
Garbarczuk Janusz
Grzeszczuk Anna
Hucz Gabriela
Hirsch Teresa
Joniec Maria
Klimek Waldemar
Korsan Jan
Kurpierz Helena
Kałuża Franciszek
Kościółek Elżbieta
Kosiak Leokadia
Kowol Krystyna
Kottner Urszula
Krajewski Tadeusz
Laksy Krystyna
Lakura Jan
Nanartowicz Emil
Palt Ryszard
Pietrek Andrzej
Roszak Kazimiera
Szcześniak Lucja
Sosińska Jolanta
Stasiewicz Krzysztof
Struzik Ireneusz
Wystrach Krystyna
Wohlbach Walentyna
Żygadło Anna
Nanartowicz Tadeusz
Wolak Romuald

Absolwenci z roku szkolnego 1965/1966
Hincz Jan
Kroll Piotr
Kałuża Józef
Pogrzeba Maria
Bogatowska Leonarda
Bezdziel Wiesław
BiS Bogumiła
Brach Roman
Cap Irena
Chwałczyński Jerzy
Czekałowski Adam
Czmiel Maria
Danielczok Renata
Dąbrowski Jan
Dogiel Eugenia
Dominik Ryszard
Głowaty Janina
Hinz Jan
Janczenków Władysław
Jakupow Jarosław
Kałuża Józef
Klimek Krystian
Kołkowska Alina
Kościółek Jerzy
Koził Andrzej
Kroll Piotr
Leśków Helena
Lewicki Zbigniew
Łukaszyńska Czesława
Masło Grażyna
Mruczek Maria
Pioterkiewicz Jan
Pogrzeba Maria
Pudełko Jan
Rabczuk Barbara
Rączka Janina
Roszak Janina
Siergiej Lidia
Trzeciak Olimpia
Wanat Bożena
Wittek Gabriela
Włodarkiewicz Grażyna
Wolak Halina

Absolwenci z roku szkolnego 1966/1967
Łukaszyńska Czesława
Czekałowski Adam
Czmiel Maria
Dogiel Eugenia
Danielczok Renata
Jakupow Jarosław
Kościółek Jerzy
Kozioł Wiesław
Leśków Helena
Masło Grażyna
Rabczuk Barbara
Roszak Urszula
Trzeciak Olimpia
Wanat Bożena
Wittek Gabriela
Błaszczyk Jadwiga
Chwałczyński Jerzy
Głowaty Janina
Wolak Janina
Włodarkiewicz Grażyna

Absolwenci z roku szkolnego 1967/1968
Batagorska Leokadia
Janczenków Włodzimierz
Bezdziel Wiesława
Filipiński Zbigniew
Skubis Ryszard
Brach Roman
Morka Maria Irena
Bigos Eugeniusz
Dworakowska Irena
Fedorowicz Urszula
Firlus Ryszard
Golla Teresa
Grzeszczuk Alicja
Kaczuba Gertruda
Kotula Barbara
Knopp Aleksander
Knossala Elżbieta
Krawiec Helena
Losik Genowefa
Mroczek Teresa
Markiewicz Marian
Oszurek Helena
Raudis Teresa
Sinkowski Tadeusz
Tyszkiewicz Władysław
Lamberska Grażyna

Absolwenci z roku szkolnego 1968/1969
Figiel Alfred
Hucz Henryk
Hirsch Jerzy
Starosta Urszula
Andruszkiewicz Piotr
Dachniak Barbara
Joszko Józef Jerzy
Łukaszyński Edward
Roman Irena
Zagola Marianna
Bezdziel Janusz
Bugla Teresa
Biś Małgorzata
Knossala Henryk
Kochanek Henryk
Kott Krystyna
Knopp Regina
Lisowska Kornelia
Lewoniewski Jerzy
Maj Wiesław
Nanartowicz Krystyna
Rozmarynowska Maria
Wittek Irena Elżbieta
Żydek Stanisław
Walczak Bogusława
Dydyński Adam
Fit Edward
Stadnik Barbara

Absolwenci z roku szkolnego 1969/1970

Jakubicz Krystyna
Malik Witold
Bańkowski Bogdan
Czech Irena
Czaplik Norbert
Czmiel Urszula
Dąbek Małgorzata
Dydyńska Urszula
Gozdawa-Dydyński Adam Waldemar
Moszczyńska Halina
Andrzejewski Andrzej
Bugla Henryk
Batagorski Stanisław
Dogiel Alicja
Figiel Grażyna
Grabowska Regina
Koschni Bernard Krystian
Klimek Rajhold
Kotlarczyk Jan
Korus Eryka
Kaczmarek Krystyna
Kattner Joanna Irena
Knop Maria
Krajewska Halina
Lewicki Marek
Michala Alfred
Maj Mirosław
Nykiel Andrzej
Ostrowska Anna
Pratz Henryk
Rozmarynowski Kazimierz
Rączka Maria
Skrocki Zbigniew
Trzeciak Henryk
Urbańska Jolanta
Wittek Waldemar Jan
Skubis Mieczysław
Lamberski Marek

Absolwenci z roku szkolnego 1970/1971
Kosarzecki Stanisław
Birka Róża
Laksy Hubert
Raudis Teodor
Szurdak Jan
Szparniak Edward
Afanasenko Henryk
Punt Jerzy
Balicka Danuta
Cop Jerzy Andrzej
Czmiel Gizela Eleonora
Czmiel Cecylia
Dross Norbert
Fedczenko Walda
Golla Irena
Grobarek Manfred
Hirsch Herbert Joachim
Janczenków Halina
Jachymczyk Urszula Sylwia
Knossala Maria Teresa
Kochanek Antoni Waldemar
Knopp Jan
Kinel Gabriela
Knopp Jerzy
Laksy Teresa Joanna
Mentus Urszula Maria
Marcol Mariola
Niedworok Barbara Anna
Pakeltis Waldemar
Roszak Regina
Rychlik Danuta
Rozmarynowska Józefa
Ressel Alfred Jan
Sikora Tadeusz
Szcześniak Krystyna
Schenk Ingarda Barbara
Surowiec Wiaczesław
Sałatkiewicz Halina
Baron Ryszard
Mikusek Andrzej
Jezierska Irena
Nanartowicz Danuta


Absolwenci z roku szkolnego 1971/1972
Czmiel Teresa
Danielczok Bronisław
Kroll Norbert Paweł
Losik Edward
Kroll Gerhard
Szade Regina Maria
Jasiński Kazimierz
Czplik Werner
Danielczok Norbert
Firlus Brygida
Fukiet Grażyna
Gola Maria
Grzeszczuk Jolanta
Kazin Andrzej
Kaleta Maria
Kozialska Urszula
Kiciak Józef
Kaczerewski Eugeniusz
Kochanek Elfred
Kaczmarek Alfred
Markiewicz Jan
Michala Henryk
Maj Krzysztof
Malik Małgorzata
Mnich Teresa
Pawlikowska Iwona
Rozmarynowski Kazimierz
Stefan Winfryd Paweł
Szcześniak Barbara
Skowronek Sylwia
Widawska Elżbieta
Zimoch Maria
Andruszkiewicz Beata
Starosta Magdalena
Tomaszewska Olga
Knossala Waldemar
Knossala Teresa


Absolwenci z roku szkolnego 1972/1973
Brach Bożena Maria
Lewicka Ewa Maria
Biryło Ryszard
Dydyńska Barbara
Hirsch Marianna
Jadasz Józef
Kowalski Leszek
Kucner Regina
Lamberski Krzysztof
Michalla Krzysztof
Mroczek Jan
Małek Leszek
Niedworok Antoni
Olczyk Elżbieta
Ostrowski Jerzy
Pikos Andrzej
Rączka Ryszard
Sandorski Roman
Skowronek Krystyna
Sinkowska Krystyna
Szurdak Bronisław
Sikora Helena
Trzeciak Marian
Moch Helena
Kochanek Rita
Trzeciak Leszek


Absolwenci z roku szkolnego 1973/1974
Sokołowski Zygfryd
Urbańska Brygida
Bugla Rudolf
Ciesla Zdzisław
Dbugosch Alfred Rudolf
Eksterowicz Mieczysław
Kotlarczyk Magdalena
Paulus Jerzy
Andruszkiewicz Andrzej
Brach Krystyna
Cap Jan
Czmiel Adelajda
Firlus Urszula
Holetzky Manfred
Jadasz Manfred
Korus Józef
Koziol Krzysztof
Knossala Joachim
Kiciak Barbara
Małyszko Bożena
Kołkowski Adam
Knop Dorota Elżbieta
Laksy Renata
Laksy Helmut
Maślej Teresa
Mnich Edward
Mruszczak Jacek
Ostrowska Halina
Rozmarynowska Helena
Rozmarynowska Eugenia
Szade Teodor
Trzeciak Helena
Pradela Magdalena
Zimoch Bogdan
Stopiński Zdzisław
Grala Gerhard
Solwarski Witold
Lasia Jan
Mucha Mirosław
Jakubowska Krystyna
Piechurska Bronisława
Komind Konrad
Kowalska Grażyna
Stefan Rozwita
Pogrzeba Brygida


Absolwenci z roku szkolnego 1974/1975
Moszczyński Piotr
Punt Bogusław
Moszczyński Marian
Rabczuk Piotr
Szcześniak Zenon
Wyzdak Hubert
Wdowik Gabriela
Paulus Krystian
Biryło Łucja
Buski Janusz
Fronczak Grażyna
Grabowska Maria
Kazin Mirosław
Klemenz Henryk
Kochanek Ingrida
Kroll Sylwia
Kulczycki Tadeusz
Marcol Andrzej
Marecki Krzysztof
Michala Norbert
Niedworok Piotr
Pakeltis Cezary
Rabczuk Wirginia
Rychlik Kazimiera
Surowiec Lech
Świerczyna Anna
Wyszyński Andrzej
Pul Krzysztof
Pierzga Leszek
Stelmach Józef
Konefał Krzysztof
Osmęda Janusz
Grobarek Sylwia
Świerc Hubert
Klemens Gabriela
Macha Edyta
Bielicki Jerzy
Duda Alfred
Wróbel
Widera Waldemar
Wocław
Szydło Gabriela
Szydło Urszula
Staś Joanna
Lukas Joachim
Giesa Hubert


Absolwenci z roku szkolnego 1975/1976
Karczewski Jerzy
Kubat Dariusz
Kuczyński Waldemar
Pęciak Wiesław
Andryszczak Andrzej
Małek Róża
Maćkowiak Andrzej
Tyszkiewicz Janusz
Kuczyński Stanisław
Kochanek Helmut
Gola Danuta
Dworakowska Henryka
Hirsch Stefania
Żamujein Józef
Warwas Rozwita
Skrzypczyk Maria
Fedczenko Jolanta
Kiciak Sabina
Knop Joachim
Madaj Piotr
Lempka Irena
Baron Urszula
Wróbel Norbert
Czaplik Anna
Rączka Elżbieta
Szurdak Kazimierz
Komor Brygida
Czyżewski Michał
Sandorska Krystyna
Kutal Andrzej
Stopińska Elżbieta Urszula
Loster Grażyna
Miłoszewska Marida
Solwarska Ewa
Stupnicka Elżbieta
Pogrzeba Waldemar
Cuda Edeltrauda
Glados Małgorata
Kokot Helena
Oleś Edeltrauda
Niespor Krzysztof
Palmer Krystian
Oleś Michał
Sosnowski Norbert
Swierc Rajmund
Sporin Gabriela
Klemens Rudolf
Langner Helmut
Langner Teresa
Patrzek Rajmund
Szafarczyk Irena
Kondziela Piotr
Smolarek Leonard
Szymainda Ditmar
Kopij Maria


Absolwenci z roku szkolonego 1976/1977
Bareja Dorota
Birke Krystyna
Gajowska Grażyna
Piechurski Grzegorz
Strugalski Marek
Kopij Maria
Marcol Jerzy
Grzeszczuk Tadeusz
Górniok Zenon
Lakwa Henryk
Sobczak Mariusz
Resel Michał
Żygadło Jan
Wittek Ditmar
Kaczmarek Elżbieta
Kotula Henryk
Końdzora Józef
Smyczek Barbara
Ślusarczyk Dorota
Panlus Kornela
Zmarzły Gabriela
Gros Ewald
Figiel Romuald
Michala Kornelia
Gryc Dorota
Skubis Mirosław
Moszczyńska Jolanta
Kołkowska Monika
Gatzka Mariusz


Absolwenci z roku szkolnego 1977/1978

Pęciak Mariusz
Szparniak Alina
Dudek Henryk
Eberle Waldemar
Firlus Adelajda
Kochanek Józef
Kwiatkowska Stanisława
Resel Beata
Rozmarynowski Czesław
Skowronek Artur
Skrzypczyk Jerzy
Trzeciak Grażyna
Widarski Andrzej
Witon Waldemar

Wychocka Wioletta
Klemenz Irena
Niedworok Krystyna
Baron Krzysztof
Czech Marek
Kutal Brygida
Kot Waldemar
Kuczyński Hubert
Kowalska Elżbieta
Madaj Korneli
Marecka Zofia
Paulus Hubert
Starosta Waldemar
Żygadło Beata
Lisowski Waldemar
Sowiecki Waldemar s. Joachima
Weber Irena
Langner Irena
Henek Beata
Mekot Gabriela
Oleś Florian
Dyk Urszula
Krzepis Andrzej
Gojowczyk Ernest
Pierzga Bożena
Samborska Bożena
Piechurska Irena
Żdżuj Mariola
Czok Kornelia
Kondziela Magdalena
Skrzypczyk Lidia
Wencel Gizela
Świerc Gizela
Kasperek Brygida
Gondro Teresa
Michala Krystian

Absolwenci z roku szkolnego 1978/1979
Długosz Waldemar
Powałowska Ewa
Król Karina
Jakubowski Roman
Waleska Krystian
Cuda Irena
Długosz Beata
Gros Gabriela
Hirsch Piotr
Jadasz Gabriela
Kasperek Aniela
Kogut Ewa
Kościółek Kazimiera
Kośny Urszula
Kubis Dorota
Mainka Jerzy
Panek Barbara
Sikora Irena
Sowiecki Waldemar s. Huberta
Warzyc Krystyna
Wawrzyńska Dorota
Witoń Henryk
Wróbel Beata
Wychocka Barbara
Andryszczak Katarzyna
Piotrowski Jan
Jakubowski Roman
Danisz Jerzy
Hyla Piotr
Gabrysz Bernard
Niestrój Lucjan
Skrzypczyk Beata
Stelmach Mariola
Stelmach Joachim
Wróbel Beata
Bartoń Jan
Pogrzeba Zygmunt
Skabara Teresa


Absolwenci z roku szkolnego 1979/1980
Czmiel Norbert
Kulczycka Lucyna
Bareja Krzysztof
Fedczenko Wanda
Gojowczyk Piotr
Gryc Alfred
Kainka Rudolf
Kania Gabriela
Kotula Józef
Król Henryk
Kozak Kornelia
Lisowski Grzegorz
Skrzypczyk Łucja
Stelmach Emilia
Tracz Artur
Cebula Maria
Farys Waldemar
Moczko Maria
Mróz Irena
Oleś Kornelia
Palmer Ewa
Rohr Ewa
Szydło Krystian
Świerc Rudolf
Waleska Kornelia
Waleska Piotr

Absolwenci z roku szkolnego 1980/1981
Dziewulska Agnieszka
Czech Urszula
Panek Beata
Baron Rajmund
Bednarska Teresa
Gros Edyta
Gros Norbert
Gryl Mariusz
Jacek Tomasz
Kaniul Krzysztof
Kochanek Maria
Kowalska Izabella
Kołkowski Marek
Michala Irena
Panek Kornelia
Pasionek Mariusz
Rychlicka Marianna
Sobczak Krzysztof
Szteflic Beata
Skrzypczyk Gabriela
Sowiecki Artur
Starosta Rajmund
Skrocki Krzysztof
Wawrzyński Norbert
Makarewicz Marek
Baron Zygfryd
Cudaj Beata
Glados Zygmunt
Hyla Kornelia
Patrzek Artur
Patrzek Klaudia
Skrzypczyk Krzysztof
Schwierc Waldemar
Wocka Klaudia
Zielony Mariusz
Wiosna Agnieszka
Mosiak Elżbieta
Matybowska Klaudia

Absolwenci z roku szkolnego 1981/1982
Bogdol Ewa
Adamek Krystian
Baron Jerzy
Czech Jerzy
Długosz Alfred
Dudek Beata
Goliszewska Małgorzata
Kasperek Joanna
Kandziora Marianna
Loster Mariola
Mista Barbara
Stupnicki Piotr
Skrzypczyk Małgorzata
Warwas Piotr
Więchuła Irena
Żygadło Ryszard
Żygadło Krzysztof
Cebula Jacek
Gabrysz Sylwia
Galus Gabriela
Michen Sylwia
Mros Gerard
Szymainda Beata
Sdźuj Wioletta
Skrzypczyk Kornelia
Stelmach Bernard
Wacław Martyna
Wróbel Mariann
Galwas Dariusz

Absolwenci z roku szkolnego 1982/1983
Baron Łucja
Bohajczuk Aleksander
Drabczyńska Beata
Gatzka Małgorzata
Jaroszyńska Bogusława
Knosala Ryszard
Kozak IlonaKról Barbara
Żygadło Anna
Zygadło Robert
Dworaczyk Dariusz
Patrzek Krzysztof
Patrzek Piotr
Wróbel Rajmund
Was Marek
Dyk Renata
Mileszko Aleksander
Mamorska Beata
Tomczuk Piotr
Wyszyńska Iwona
Król Anna
Patrzek Renata

Absolwenci z roku szkolnego 1983/1984
Hutnik Dariusz
Gros Alfred
Gros Rudolf
Lysik Edmund
Danisz Andrzej
Danisz Piotr
Nougebauer Beata
Niedworok Norbert
Rychlik Dariusz
Skrzypczyk Klaudiusz
Staś Marcin
Szendzielorz Ewa
Wocław Karina
Gonsior Waldemar
Marszołek Dariusz
Ponsa Piotr
Rozmarynowska Zofia
Wijatyk Mariusz
Wyzdak Danuta

Absolwenci z roku szkolnego 1984/1985
Adamek Sylwia
Draguć Sebastian
Jaroszyńska Katarzyna
Kozioł Stanisław
Niedworok Janusz
Plucińska Joanna
Skrzypczyk Zygmunt
Szydziak bożena
Cebula Waldemar
Gwóźdż kornelia
Michala Gabriela
Mróz Karina
Skrzypczyk Rudolf
Waleska Lidia
Lysik Dorota
Szczęśniak Alicja
Kowalczuk Ewa

Absolwenci z roku szkolnego 1985/1986
Golenia Edyta
Glados Piotr
Śliwa Krzysztof
Kawecka Jolanta
Cuda Rafał Jerzy
Czarnik Katarzyna
Gryc Aneta
Kwiatkowqski Stefan
Karaś Anna
Karzicz Michał
Wijatyk Bogdan
Wołowiec Janusz
Wyrzykowski Grzegorz
Langosz Marietta
Langosz Urszula
Melcer Krystian
Michen Brygida
Patrzek Norbert
Stelmach Małgorzata
Szydło Natalia
Wróbel Gabriela
Zielony Janusz
Lysik Joachim

Absolwenci z roku szkolnego 1986/1987
Szendzielorz Edward
Juźwin Mariusz
Stanik Rajmund
Baron Kornelia
Francuz Adrian
Garbarczuk Anna
Głowińska Dorota
Gros Joachim
Jędrzejko Piotr
Kozioł Krzysztof
Marszałek Andrzej
Miłoszewska Marzena
Piechaczek Tomasz
Ponsa Waldemar
Sobolewski Arkadiusz
Chmielewska Beata
Kawecka Małgorzata
Cebula Czesław
Cebula Klaudiusz
Dros Andrzej
Kasperek Andrzej
Michala Zygmund
Rychlik Andrzej
Janus Halina
Tieleczek Robert

Absolwenci z roku szkolnego 1987/1988
Niedworok Anna
Plucińska Ewa
Baron Sylwia
Gabrowski Roman
Galwas Aneta
Gałka Ewa
Chodorowsak Magdalena
Kowalski Adam
Kwiatkowski Zygmunt
Mazurkiewicz Anna
Palińska Beata
Pogrzeba Jacek
Samborski Janusz
Sowiecka Dorota
Świerczyna Małgorzata
Kowalski krzysztof
Farys Sabina
Gwóźdz Bernard
Juźwin Anna
Michala Beata
Mros Andrzej
Weber Ryszard
Wróbel Brygida
Tieleczek Małgorzata

Absolwenci z roku szkolnego 1988/1989
Kołkowska Lucyna
Bawej Iwona
Janik Robert
Kozioł Artur
Król Sebastian
Oszurek Bożena
Paliński Ireneusz
Plochowicz Elżbieta
Plochowicz Grzegorz
Ratajska Marzena
Skóra Joanna
Chotomski Rafał
Kowalczuk Teresa
Langosz Marcin
Michala Marcin
Pawleta Małgorzata
Waleska Tomasz
Skrawek Ewa
Napieralski Grzegorz

Absolwenci z roku szkolnego 1989/1990

Czarnik Małgorzata
Ciępka Jarosław
Hinc Paweł
Mros Norbert
Gałka Małgorzata
Strugalski Dariusz
Baron Jan
Bohajczuk Andrzej
Brzezińska Anna
Golenia Mariusz
Hutnik Jolanta
Jędrzejko Joanna
Król Mariusz
Mainka Krzysztof
Maj Dariusz
Pluciński Tomasz
Popińska Marzena
Ślesiona Monika
Cebula Damian
Cuda Roman
Patrzek Małgorzata
Raudzis Izabela
Rogalski Romuald
Pałys Piotr
Pawleta Anna
Czajor Iwon
Waleska Dorota
Mros Anna
Wróbel Adrian
Adamczyk Danuta
Tieleczek Aneta
Danieliszyn Iwona
Pisarczyk Artur
Rogowski Damian
Świerc Michał
Gładka Małgorzata

Absolwenci z roku szkolnego 1990/1991

Brzeziński Dariusz
Chodorowski Rafał
Firlus Roman
Garbarczuk Jakub
Hinc Sylwia
Kowalski Andrzej
Laksy Anna
Mańka Sebastian
Mazurkiewicz Krzysztof
Skrzypczyk Krzysztof
Wiatrowska Anna
Wawrzinski Jacek
Sobiecki Mariusz
Król Mariusz
Gryl Krzysztof
Grabowska Grażyna
Loba Elżbieta

Absolwenci z roku szkolnego 1991/1992
Gros Piotr
Popiński piotr
Janik Anna
Kryk Andrzej
Mainka Katrzyna
Morczynek aleksandra
Newiger Agnieszka
Sinkowski Damian
Zielonka Krzysztof
Skwarek Elżbieta
Kin Wioletta
Grabowski Jacek
Kubis Joanna
Kondziela Krystyna
Raudis Sebastian
Pałys Agnieszka
Okoń Marek
Mróz Marek
Loba Mirosław
Matys Paweł
Sobolewska Aneta
Cuda Ardian
Krukowska Małgorzata
Patrzek Marek

Absolwenci z roku szkolnego 1992/1993
Stanowski Tomasz
Barabasz Dariusz
Bezdziel Krzysztof
Adamski Rafał
Czarnik Wojciech
Gałka Tomasz
Hutnik Andrzej
Król Ewa
Laksy Tomasz
Morczynek Sonia
Wawrzyński Alfred
Gabrysz Urszula
Cuda Andrzej
Lichosik Karina
Mróz katarzyna
Pawleta Ewa
Jaskólska Bianka
Juźwin Grzegorz
Malcharczyk Marian
Okoń Magdalena
Waleska Barbara
Desperak Katarzyna
Strażnikiewicz Radosław

Absolwenci z roku szkolnego 1993/1994
Wyrzykowski Tomasz
Weres Andrzej
Wójcik Wojciech
Bender Katarzyna
Brzeziński Stanisław
Kwiatkowski Zbigniew
Michałowska Małgorzata
Molka Arkadiusz
Morczynek Sebastian
Szafarczyk Waldemar
ZabilskaAleksandra
Zielonka Dorota
Biel Dorota
Biernacki Jacek
Cuda Jerzy
Jaskólski Henryk
Klemens Waldemar
Krukowska Elżbieta
Soja Maciej
Waleska Marek
Wypich Rafał
Malcherek Iwona
Iwanków Ireneusz
Pisarczy Jarosław
Klimkowicz Przemysław

Absolwenci z roku szkolnego 1994/1995
Milczarek Adam
Barabasz Mirosław
Chwałczyńska aneta
Karwas Elżbieta
Karwas Katarzyna
Kotwica Marta
Kowalska Izabela
Kozioł Iwona
Kuryś tomasz
Newiger Katarzyna
Piotrowski Grzegorz
Prętka Wioletta
Ratajski Marek
Rzepczyński Tomasz
Sobiecka Anna
Walotek Aleksander
Winczura Krzysztof
Brzezińska Agnieszka
Sperling Tomasz
Dec Paweł
Dras Sonia
Kubis Sebastian
Napieralski Adam
Waldyra Patrycja
Gajda Tomasz
Smoleń Emilia

Absolwenci z roku szkolnego 1995/1996
Juźwin Małgorzata
Andruszkiewicz Joanna
Cieślik Seweryna
Katniak Edyta
Kowalczuk Zbigniew
Pogrzeba Katarzyna
Surowiec Dariusz
Młynarski Robert
Szafarczyk Beata
Włodarczyk Łukasz
Wyszynski Łukasz
Kędzior Rafał
Kondziela Łukasz
Labisz Paweł
Malcharczyk Andrzej
Kokot Bożena
Moczko Joanna
Sdzuj Robert
Senfleben Katarzyna
Brzezińska Agnieszka
Gadzaliński Rafał
Plucińska Anna
Smoleń Monika
Stankiewicz Beata

Absolwenci z roku szkolnego 1996/1997

Król Grzegorz
Stanowska Aneta
Kawecka Aleksandra
Kurys Anna
Lamberska Justyna
Laksy Łukasz
Łuczkiewicz Magdalena
Mrozowski Piotr
Palińska Katarzyna
Pęciak Izabela
Rzepczyńska Agnieszka
Sperling Justyna
Sperling Łukasz
Surowiec Mateusz
Zielonka Joanna
Czajor Dariusz
Firlus Marcin
Labisz Antoni
Krukowska Dorota
Lichosik Karol
Okoń Danuta
Dudek Agnieszka
Gadzaliński Krzysztof
Gładyś Marcin
Kesler Piotr
Klimkowicz Sabina

Absolwenci z roku szkolnego 1997/1998
Sosiński Dawid
Cieślik Mariusz
Delewicz Marek
Erens Patrycja
Fukiet Katarzyna
Hinc Joanna
Karwas Iwona
Mańka Karol
Pęciak Patrycja
Skarżyński Artur
Skubis Beata
Surowiec Laura
Walasek Agnieszka
Wożnica Łukasz
Wróblewski Marcin
Dec Jerzy
Kondziela Michaella
Kubis Małgorzata
Adamowicz Adam
Kolanowska Anna
Labisz Marcin
Matyszok Marek
Punt Maciej
Sdzuj Krzysztof
Sosiński Dawid
Suska Julia

Absolwenci z roku szkolnego 1998/1999
Dziewulski Tomasz
Garbarczuk Małgorzata
Knosała Agnieszka
Labczyk Katarzyna
Obieżyński Tomasz
Pięta Anna
Pokorna Sandra
Sperling Estera
Surowiec Łukasz
Wróbel Justyna
Wróblewsak Małgorzata
Zabilska Mirosława
Oremek Jakub
Dytkowska Karolina
Biernacki Łukasz
Kochanek Łukasz
Kokot Łukasz
Kondziela Krystian
Labisz Artur
Matys Michał
Okoń Marcelina
Piechocka Anna
Raudis Dominika
Ressel Łukasz
Kondziela Adrian
Gładyś Adam
Plura Emilia

Biernacka Agata
Czarnik Anna
Czechowski Mateusz
Hałka Marek
Kędzior Michał
Kiczmach Michał
Klotka Żaneta
Kondziela Patrycja
Kotwica Marcin
Krępa Marcin
Kuczek Anna
Klinder Agnieszka
Labczyk Paweł
Labisz Urszula
Laksy Jakub
Makarewicz Joanna
Matuszczyk Marlena
Mróz Piotr
Newiger Małgorzata
Oleś Marta
Pastuch Bartosz
Pocheę Ilona
Punt Małgorzata
Skrzypczyk Natalia
Sobiecki Grzegorz
Sperling Agata
Sułkowski Michał
Szmuc Weronika
Szparniak Małgorzata
Szurdak Anna
Trzeciak Krystian
Waldyra Grzegorz
Wijatyk Monika


Absolwenci z roku szkolnego 1999/2000
Adamczyk Dominika
Kaczerewski Wojciech
Kondracka Karolina
Michałowski Bogdan
Pięta Aleksandra
Sikora Mateusz
Sinkowski Krzysztof
Wach Marcin
Winczura Anna
Zmarzły Andrzej

Galus Lidia
Cuda Ewa
Kiczmach Mirella
Kokot Monika
Krukowska Agnieszka
Krukowski Krzysztof
Matys Anna
Michala Damian
Patrzek Urszula
Pawleta Wioleta
Senftleben Aleksandra


Adamczyk Katarzyna
Figiel Agnieszka
Firlus Waldemar
Fukiet Paulina
Kaczerewska Teresa
Kondracki Adam
Korus Aleksandra
Krawiec Monika
Krukowski Marek
Lamberski Mateusz
Masło Izabela
Matuszczyk Malwina
Obiegła Jolanta
Okos Ewelina
Polak Łukasz
Polańska Magdalena
Skrocka Natalia
Sus Emilia
Wawoczny Przemysław
Włodarczyk Justyna
Zielonka Agnieszka
Zmarzły Katarzyna
Dras Justyna
Dras Monika
Gbur Justyna
Kiczmach Ilona
Pereć Katarzyna
Waldyra Sebastian
Wencel Krzysztof
Krzysztofczyk Agata

Absolwenci z roku szkolnego 2000/2001
Dziewulska Ilona
Jakubowski Tomasz
Krawiec Klaudia
Krępa Małgorzata
Krukowska Ilona
Obiegły Justyna
Pocheć Dawid
Pokorna Kamila
Sikora Łukasz
Skarżyńsak Anna
Sobiecka Małgorzata
Sowiecki Patryk
Stopiński Mateusz
Strugalski Łukasz
Szczygieł Mateusz
Trzeciak Marcin
Warwas Andrzej
Weres Ewa
Włodarczyk Katarzyna
Woźnica Dawid
Wróbel Sabina
Krępa Paweł
Moczko Agnieszka
Waleska Tomasz
Wróbel Jakub
Dyląg Michał
Knosała Patrycja
Moczko Agnieszka
Walasek Ewelina

Absolwenci z roku szkolnego 2001/2002
Bieleszuk Andrzej
Firlus Magdalena
Hałka Mariusz
Janczenkow Maglalena
Kątniak Karina
Król Dariusz
Kruszyńska Justyna
Milczarek Zofia
Młynarska Agnieszka
Pasionek Piotr
Podhrebelna Alicja
Selech Salomea
Sowiecka Kamila
Strugalski Bartłomiej
Szeładonow Michaił
Wojnarowska Arleta
Wac Maria

Absolwenci z roku szkolnego 2002/2003

Desperak Bartłomiej
Dziewulska Joanna
Glados Marta
Górecka Aleksandra
Jakubowski Grzegorz
Kotula Katarzyna
Kozłowski krzysztof
Kuśmierczyk Anna
Łągiewka Marcin
Moczko Jolanta
Napieralska Anna
Polak Aurelia
Schnober Justyna
Sikora Michał
Zwarycz Łukasz

Absolwenci z roku szkolnego 2003/2004
Hudala Żaneta
Jarmusik krzyszto
Komarnicka Iwona
Labisz Tomasz
Milczarek Katarzyna
Pięta Alicja
Pęciak Ewelina
Ressel Roman
Ressel Sebastian
Szymański Sylwester
Winczura Paweł
Zboch Bartłomiej
Magdalena Bień
Klotka Damian
Kozłowska Justyna
Kuczek Grzegorz
Matyszczak Anna
Miszkiewicz Mateusz
Okos Karolina
Prądzyńska Anna
Rudnicka Dominika
Skrzypczyk Dawid
Sowiecki Paweł
Sus Michał
Urbańska Kamila
Wocław Gabriela
Woźniak Aleksandra
Zalewska Katarzyna

Absolwenci z roku szkolnego 2004/2005
Adamczyk Krzysztof
Baron Adam
Baron Justyna
Hałka Hrzysztof
Jeleń Marta
Kotula Magdalena
Lisowska Anna
Łągiewka Piotr
Niedzielska Katarzyna
Sinkowska Anna
Szczygieł Paweł
Zygadło Paweł
Zajdel Mariusz
Kopij Amanda
Komornicka Justyna
Hudala Daria
Gil Agnieszka
Glomb Dominika
Labisz Gabriela
Wróbel Helena
Wróbel Szymon
Stellmach Sandra
Kochanek Agata

Absolwenci z lat 2005/2006

Dras Krystyna
Dudziński Alan
Erens Daniel
Górecka Agnieszka
Gąsior Tomasz
Jabłoński Dawid
Jakubowski Przemysław
Kruszyńska Katarzyna
Kędzior Violetta
Lisowski Paweł
Łągiewka Katarzyna
Matyszczak Agnieszka
Sus Agnieszka
Ślesiona Justyna
Walotek Zbigniew, Michał
Wocław Damian
Woźniak Przemysław
Wróbel Aneta
Zalewski Patryk
Zwarycz Żaneta

Absolwenci z lat 2006/2007
Baron Agata
Kokot Natalia
Labisz Katarzyna
Prądzyńska Martyna
Pytlik Elżbieta
Schnober Damian
Schwiertz Aleksandra
Skrzypczyk Anna
Stopiński Filip
Włodarczyk Leszek
Zygadło Piotr

Absolwenci roku szkolnego 2007 / 2008
Brzeziński Damian
Gąsior Krzysztof
Glados Elisabeth
Jarmusik Katarzyna
Jeleń Magdalena
Lamberska Anna
Popińska Kamila
Sułkowska Grażyna
Walasek Patrycja
Wilczyńska Aneta
Zygadło Magdalena
Żytyński Feliks
Moneta Renata

Absolwenci roku szkolnego 2008 / 2009
Baron Rafał
Dudzińska Angela
Glomb Patryk
Grabarz Katarzyna
Jacek Aleksandra
Kowalczyk Katarzyna
Koziol Marta
Lisowska Renata
Łukowski Patryk
Maćkowiak Karolina
Marszołek Marcin
Pluciński Mateusz
Pocheć Edyta
Skrzypczyk Damian
Skrzypczyk Nikola
Wilkowska Dominika
Wróbel Karolina
Włodarczyk Piotr


Absolwenci roku szkolnego 2009 / 2010

Bochenek Patrycja
Gołyga Natalia
Grabowska Grażyna
Kosarzecki Arkadiusz
Kowalczyk Piotr Jarosław
Marglarczyk Tomasz Paweł
Mikołajczyk Łukasz
Pierzga Agnieszka
Pluciński Mateusz
Targoński Mariusz
Wójcik Robert


Absolwenci z roku szkolnego  2010/2011

Biernacki Grzegorz

Budzyń Marcelina

Chomicki Marek

Dawidowska Paulina

Foręc Kamil

Gołyga Maja

Grabarz Mateusz

Jastrzębski Piotr

Kaczerewski Aleksander

Kępińska Patrycja

Kiljańczyk Patrycja

Klemens Wiktoria

Koziol Michał

Malicki Łukasz

Napieralska Paulina

Niedzielski Łukasz

Pluciński Damian

Ponsa Natalia

Skrzipczyk Teresa


Absolwenci z roku szkolnego 2011/2012

1. Bochenek Karolina

2. Kołtun Patryk

3. Kozica Arkadiusz

4. Kozioł Aleksandra

5. Lisowska Katarzyna

6. Nieckarz Szymon

7. Prądzyńska Agata

8. Pynka Patryk

9. Pytlik Łukasz

Absolwenci roku szkolnego 2012/2013

1.    Alkan Joel

2.    Baron Marcin

3.    Fedorowicz Karolina

4.    Filuba Tomasz

5.    Kowalczyk Sebastian

6.    Lisowski Jakub

7.    Miszkiewicz Marcin

8.    Morel Paulina

9.    Pipiak Jonatan

10.    Sałek Jan

11.    Skrzypczyk Julia

12.    Skubis Tamara

13.    Wawrzyńska Agata

14.    Wocław Rafał

15.    Zalewska Sandra

LAUREACI  TYTUŁ

 

„ZŁOTY ABSOLWENT”



Rok szkolny  2001 / 2002

Klasa VIII

  1. Dominika Adamczyk   ze średnią 5,23
  2. Krzysztof Krukowski   ze średnią 5,23

Klasa  VI

1.  Ewelina Okos  ze średnią 5,18

Rok szkolny  2000 / 2001

  1. Anna Skarżyńska   ze średnią 5,36
  2. Patryk Sowiecki     ze średnią 5,36

Rok szkolny  2001 / 2002

1. Kamila Sowiecka  ze średnią  5,18

Rok szkolny  2002 / 2003

1.  Justyna Schnober ze średnią 5,29

Rok szkolny  2003 / 2004

1.   Aleksandra Woźniak   ze średnią  6,00

Rok szkolny  2004 / 2005

1.   Magdalena Kotula  ze średnią 5,36

Rok szkolny  2005 / 2006

  1. Agnieszka Matuszczak  ze średnią  5,43

Rok szkolny  2006 / 2007

1.   Natalia Kokot        ze średnią 5,2

2.   Anna Skrzypczyk  ze średnią 5,2

Rok szkolny  2007 / 2008

1.  Aneta Wilczyńska   ze średnią   5,08

Rok szkolny  2008 / 2009

1.  Aleksandra Jacek  ze średnią  5,2

Rok szkolny  2009 / 2010

  1. Patrycja Bochenek  ze średnią  4,92
  2. Natalia Gołyga  ze średnią  4,92

Rok szkolny 2010 / 2011

  1. Teresa Skrzipczyk ze średnią 5,41

Rok szkolny 2011 / 2012

  1. Karolina Bochenek ze średnią 5,0
  2. Katarzyna Lisowska ze średnią 5,0
  3. Szymon Nieckarz ze średnią 5,0

Rok szkolny 2012 / 2013

  1. Jan Sałek ze średnią 5,25
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Kontakt

PSP nr 7 im. Jakuba Kani w Opolu

ul. Budowlanych 40

45-122 Opole

tel/fax +48 077-423-23-25

e-mail: sp7opole@wodip.opole.pl