ZEBRANIA Z RODZICAMI - HARMONOGRAM PDF Drukuj Email

Klasa V - 18.09.2020 (piątek) sala 21, godzina 16:00

Klasa VI - 18.09.2020 (piątek) sala 22, godzina 16:30

Klasa VII - 18.09.2020 (piątek) sala 23, godzina 16:00

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w stanie zagrożenia epidemicznego. PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator

Szanowni Rodzice, zwracamy się do Państwa, z prośbą o to, byście zapoznali swoje dzieci z zasadami, które będą obowiązywały w szkole. Bardzo prosimy, rozmawiajcie Państwo ze swoimi dziećmi, nieustannie im przypominając o zasadach, które mają zapewnić im bezpieczeństwo. Podporządkowanie się obowiązującym regułom jest teraz ważne jak nigdy wcześniej.

Uczniowie w czasie pobytu w szkole muszą pamiętać o:

Komunikat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gąsior Mariola

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dla uczniów klasy pierwszej odbędzie sięw dniu 1.09.2020 r. o godz. 8:30.

Uczniowie klas II – VIII przywitają nowy rok szkolny ze swoimi wychowawcami o godz. 10:00.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad reżimu sanitarnego (maseczki, rękawiczki, dystans społeczny).

Podziękowania dla Rodziców. PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Mija wyjątkowy rok szkolny, który długo wszyscy będziemy wspominać.

Mimo  wielu nowych wyzwań i sytuacji, jakie pojawiły się zwłaszcza w drugim półroczu, szczęśliwie dotarliśmy do mety, jaką jest koniec roku szkolnego.
Serdecznie dziękuję Państwu za zaangażowanie i aktywną współpracę podczas wielomiesięcznej zdalnej nauki. Jestem przekonana, że dzięki Państwa wsparciu i determinacji nauczycieli nie był to czas stracony dla naszych uczniów. Mam nadzieję, ze po powrocie do szkoły po wakacjach nadal z chęcią będą pod naszymi skrzydłami uczyć się, rozwijać swoje pasje i budować więzi.

Wszystkim uczniom gratuluję uzyskanych wyników.

Życzę pogodnych i udanych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu, mam nadzieję, w naszej szkole.

Barbara Lewandowicz-Witkowska

Dyrektor PSP 7 w Opolu

Zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj Email

Drodzy Uczniowie!

Rok szkolny 2019/2020 w dniu dzisiejszym dobiegł końca. Nie tak, jak wyobrażaliśmy sobie we wrześniu 2019 r.  Nieoczekiwanie, od połowy marca rozpoczęliśmy naukę zdalną. Zadanie to zaskoczyło nas wszystkich. Wszyscy  poradziliśmy sobie z nim dobrze, ucząc się nowych kompetencji i umiejętności. Przez cały ten niełatwy czas mogliście liczyć na pomoc i wsparcie Waszych Nauczycieli i Rodziców. Wszystkim pięknie dziękuję.

Drodzy Uczniowie, gratuluję promocji do kolejnej klasy, gratuluję satysfakcjonujących Was wyników. Wyrazy uznania składam uczniom którzy wyróżnili się uzyskując najwyższe  oceny w nauce i zachowaniu.

W sposób szczególny żegnam się z uczniami klasy ósmej, niebawem Absolwentami „Siódemki”.  Startujcie w kolejny etap życia z odwagą, mądrością i wiarą w realizację swoich planów i marzeń. Dbajcie o siebie mądrze  – swój wszechstronny rozwój i pozytywne nastawienie do życia.  W sercach noście wdzięczność dla Rodziców, Nauczycieli i ludzi na których zawsze mogliście liczyć.  Powodzenia!

Wszystkim Uczniom życzę odpoczynku podczas wakacji, pięknie i bezpiecznie spędzonego czasu.

Barbara Lewandowicz – Witkowska

Dyrektor PSP 7 w Opolu

WAŻNA INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator

W dniu 9 czerwca 2020 r. o godz. 14.00 firma Vulcan organizuje pokaz dla kandydatów i ich rodziców dotyczący rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
Podczas pokazu 8-klasiści i ich rodzice dowiedzą się, kiedy i w jaki sposób złożyć wniosek w elektronicznym systemie naboru. Co brać pod uwagę w czasie wypełniania wniosku, aby we wrześniu uczyć się w wymarzonej szkole. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Link do wydarzenia (kliknij)

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»