Zaczarowany Świat

Projekt - Fascynujący Świat Nauki i Technologii

Zaczarowany Świat

Projekt - Fascynujący Świat Nauki i Technologii

Organizacja pracy, plan lekcji
PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   


KALENDARZ IMPREZ I KONKURSÓW

 

2014/2015


Nazwa

Osoby odpowiedzialne

Termin

Wrzesień

Dzień Chłopaka

Wychowawcy

30.09.14

Wyjazd integracyjny klas IV-VI  Dzień Sztubaka

G. Radlak

25-26.09.14

Wybory do Parlamentu Szkolnego

L. Gorczyca

23.09.14

Sprzątanie świata

wychowawcy

22.09.14

Październik

Dzień Edukacji Narodowej

G. Radlak

13.10.14

Szkolne eliminacje do  Wojewodzkich Konkursow Przedmiotowych

n-le przedmiotów

październik 2014

Dzień Papieski

ks. R. Józef

D. Klemenz

15.10.14

listopad

Apel z okazji 11. listopada – koncert pieśni patriotycznej

G. Radlak

12.11.14

Andrzejki

Wychowawcy + pozostali nauczyciele

27.11.14

Dzień Pluszowego Misia

J. Janeczek

25.11.14

Grudzień

Mikołajki

Wychowawcy + pozostali nauczyciele

5.12.14

Pomóż zwierzętom przetrwać zimę

A.Lewecka – Latosińska

Samorząd

Grudzień

Warsztaty i kiermasz świąteczny

M. Rola- Szczygieł, K. Cwynar,

A. Szurdak- Kędzior

10.12.14

Wigilia

Ks. Robert Józef

19.12.14

Jasełka

L. Gorczyca

K. Prądzyńska, M. Mordarska-Siwińska, M. Rola-Szczygieł  - dekoracja

19.12.14

Styczeń

Zabawa Karnawałowa

wychowawcy + pozostali nauczyciele

Styczeń-luty

Konkurs o Opolu

D. Klemenz

9.01.15

Luty

Walentynki

K.Cwynar

A. Szurdak-Kędzior

13.02.15

Turniej gry w ringo

G. Radlak

luty

Rodzinne spotkania – Dzień Babci i Dziadka

A. Lewecka- Latosińska

D. Klemenz

B. Andrzejewska- Kucaj

11.02.15

Kaligrafek – kl. I-III

A.Lewecka- Latosińska, B.Andrzejewska- Kucaj

26.02.15

Pasowanie na czytelnika

J. Janeczek

D. Klemenz

marzec

Dzień Teatru

J. Janeczek, M. Mordarska- Siwińka

30.03.15

Dzień Wiosny

Świeto warzyw i owocow

K. Prądzyńska

M. Mordarska-Siwińska

M. Rola- Szczygieł

20.03.15

Szkolny konkurs j. niemieckiego

L. Gorczyca

13.03.15

Świeto dziewczynek

D. Klemenz, wychowawcy

9.03.15

Święto Patryka

M. Rola- Szczygieł

15.03.15

Kwiecień

Konkurs ortograficzny kl. I-III

A.Lewecka- Latosińska

B. Andrzejewska- Kucaj

16.02.15

Kiermasz Świąteczny

D. Klemenz, K. Cwynar

kwiecień

Maj

Apel z okazji 3 Maja

M. Mordarska- Siwińska

30.04.15

60 lecie PSP nr 7

L. Gorczyca, G. Radlak,

7.05.15

„Pitagoras” – konkurs matematyczny dla klas III

  1. Lewecka – Latosinska
  2. Andrzejewska- Kucaj

20.05.15

Czerwiec

Dzień sportu

G.Radlak – rozgrywki sportowe

1.06.15

Zakończenie roku szkolnego

G. Radlak, K. Prądzyńska, J. Janeczek

26.06.15

całoroczny

Zbiórka makulatury i baterii

G. Radlak

Zbiórka nakrętek

A. Lewecka- Latosińska

L. Gorczyca

Opolski Konkurs Historyczny i Techniczny „Jestem Polakiem i kocham swój kraj”

K. Prądzyńska

M. Mordarska- Siwińska

 

 

 

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE w roku szkolnym 2014/2015


Nazwa zajęć

Termin zajęć

Prowadzący

Koło teatralne IV-VI

ŚRODA L. 7

J. Janeczek

Wspomaganie z języka polskiego

Wt. 7.30-8.00

Pt. 7.30-8.00

J. Janeczek

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. VI

WTOREK L. 7

J. Janeczek

Zajęcia taneczne

klasy   I-VI

PIĄTEK L.7

L. Gorczyca

Matematyka na wesoło klasy I

WTOREK L. 7

D.Klemenz

Niemiecki na wesoło

I-III

CZWARTEK l. 6

L. Gorczyca

Angielski na wesoło

PONIEDZIAŁEK L. 6

M. Rola-Szczygieł

Zaj. wyrównawcze

z j. angielskiego dla klasy VI

ŚRODA L. 7

M. Rola-Szczygieł

Koło artystyczne

koło plastyczne

klasy  IV-VI

PONIEDZIAŁEK L. 8

CZWARTEK L. 8

K. Prądzyńska

Zajęcia z kreatywności

IV-VI

ŚRODA L.8

K.Prądzyńska

Logopedia

WTOREK  L. 7

CZWARTEK L. 6

A. Lewecka-Latosińska

Zajęcia wspomagające z matematyki kl. VI

WTOREK L. 7

M. Mordarska-Siwińska

Zajęcia komp-tech.

klasy IV

CZWARTEK L. 7

M. Mordarska-Siwińska

Socjoterapia

ŚRODA L. 8

A. Szurdak-Kędzior

Zespół muzyczny

klasy  I-VI

PONIEDZIAŁEK  L. 7

B. Lewandowicz-Witkowska

Korekcyjno-kompensacyjne klasy IV-VI

PONIEDZIAŁEK L. 7

G. Radlak

Zajęcia rewalidacyjne indywidualne

WTOREK L. 7

G. Radlak

Korekcyjno-kompensacyjne

klasa III

CZWARTEK L. 7

B. Andrzejewska-Kucaj

Zajęcia rewalidacyjne indywidualne

WTOREK L. 7

CZWARTEK L. 8

B. Andrzejewska-Kucaj

SKS IV-VI   DZ

WTOREK L. 8

G. Radlak

SKS IV-VI   CH

PIĄTEK L. 8

G.Radlak

Sport klasa I

PONIEDZIAŁEK L. 6

G. Radlak

Sport klasa II-III

PIĄTEK L. 7

G. Radlak

Gim. korekcyjna

klasy I-III

ŚRODA  L. 6

G. Radlak

Zajęcia wyrównawcze klasa III

WTOREK L. 6

A. Lewecka-Latosińska

 


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Kontakt

PSP nr 7 im. Jakuba Kani w Opolu

ul. Budowlanych 40

45-122 Opole

tel/fax +48 077-423-23-25

e-mail: sp7opole@wodip.opole.pl