JUBILEUSZ 60-LECIA SZCZĘŚLIWEJ SZKOŁY W SZCZĘŚLIWYM MIEŚCIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Prądzyńska

7 maja 2015 r. w sali eventowej Domu Expo w Opolu odbyła się uroczystość obchodów  60–lecia naszej szkoły.  Było to ogromne przedsięwzięcie. W przygotowaniach brała udział cała społeczność szkolna: uczniowie, ich rodzice, nauczyciele, absolwenci, przyjaciele, sponsorzy i sympatycy szkoły. Na obchody Jubileuszu zaproszono ponad 200 gości. Pani dyrektor mgr Barbara Lewandowicz-Witkowska przywitała  wszystkich bardzo gorąco.  Wśród władz miasta, resortu oświaty i kultury, przedstawicieli Uniwersytetu Opolskiego, Politechniki Opolskiej, organizacji pozarządowych goszczono: honorowego patrona Opolskiego Konkursu „Jestem Polakiem i kocham swój kraj” Pana posła do Parlamentu Europejskiego dr hab. prof. Uniwersytetu Łódzkiego Kazimierza Michała Ujazdowskiego. Wyraził on poparcie dla naszego konkursu życząc dalszych sukcesów. Firmy: Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. , Cementownia Odra, "domEXPO", "Fotomila" i Prezydent Miasta Opole otrzymali złote Certyfikaty za pomoc w przygotowaniu Jubileuszu. Natomiast Ci, którzy zasłużyli na miano PRZYJACIELA SZKOŁY zostali obdarowani statuetkami "SZCZĘŚLIWEJ SIÓDEMKI”. Uczniowie naszej szkoły i absolwenci znakomicie zaprezentowali się w programie artystycznym. Po oficjalnych uroczystościach, ZAPROSZENI zostali ugoszczeni w budynku szkoły, mogli obejrzeć wystawy i kroniki przygotowane na tę okazję.

Hasło „SZCZĘŚLIWA SZKOŁA W SZCZĘŚLIWYM MIEŚCIE”

będzie naszą wizytówką.